DJ SUN

CZŁOWIEK ORKIESTRA DJ/WODZIREJ

O nas

Wieloletnie doświadczenie w branży pozwala nam zostawić jedynie gorące i miłe wspomnienia po imprezie typu wesele, studniówka, bal, event, impreza integracyjna, urodziny, festyn itp.

Bawienie ludzi daje nam niesamowitą radość, którą dzielimy się z uczestnikami imprezy do tego stopnia, że czasem zwykły występ zamienia się w niezapomniane show.

Repertuar

Zbiór utworów gających od niezapomnianych lat 60 poprzez kolejne lata
aż do nowości muzycznych obecnych na rynku muzycznym.

Brak „utartego scenariusza”

Stale obserwujemy publiczność i dostosowujemy tempo, rodzaj muzyki oraz zabawy tak aby uczestnicy byli zadowoleni.

Dlaczego my?

Dzięki zapałowi i umiejętnościom w prowadzeniu imprez mamy wypracowaną mocną pozycję w regionie warmińsko-mazurskim i nie tylko.

Oprócz dobrej muzyki gwarantujemy wiele zabaw i konkursów integracyjnych począwszy od standardowych a skończywszy na całkowicie nowatorskich naszego pomysłu.

Dzięki markowemu i niezawodnemu zapleczu technicznemu (oświetlenie , nagłośnienie) uzyskujemy rewelacyjne brzmienie a różnorodne efekty oświetleniowe, które stanowią integralną część naszych występów dodadzą barwy Twojej uroczystości.

W trakcie grania integruję się z ludźmi poprzez śpiew oraz dialogi a nawet wspólny taniec.

Prowadzenie imprez wiążemy ściśle z zabawą i wspólnym śpiewaniem.

Oprawa świetlna / audio

Oferujemy jako dodatek oprawę świetlną sali by dać jej niebanalny urok. Posiadamy bogate zaplecze nagłośnieniowe.

Wynajem projektora

Projektor BenQ MW663 wysokiej jakości i dużej jasności idealnie sprawdza się jako atrakcja na różnego rodzaju eventy, imprezy, spotkania rodzinne, wspólne gry, a także przedstawienia oraz wydarzenia kulturalne.

Cena

Koszt oprawy muzycznej ustalany jest indywidualnie zależnie od rodzaju imprezy, ilości godzin oraz atrakcji, które mają towarzyszyć wydarzeniu.

Wszystkie proponowane przez nas atrakcje można zamówić razem jak również oddzielnie.